سنگ چینی الیگودرز و مشخصات آن

0
53
سنگ چینی الیگودرز
سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی الیگودرز و مشخصات آن

سنگ چینی سفید الیگودرز اغلب بصورت اسلب برش داده می شود و طرح های بوک مچ و فورمچ این سنگ بسیار زیبا است. و اکثر مهندسان از طرح های بوک مچ و فورمچ سنگ کریستال سفید الیگودرز برای طراحی و سنگ کف و دیواره های لابی و سنگ کف سالن های مجلل و تالارها استفاده می نمایند.

سنگ کریستال سفید الیگودرز سنگی کریستالی است با زمینه‌ی سفید و خطوطی نامنظم طوسی و مشکی که در این سنگ نمایان است. جنس چینی و بلوری این سنگ باعث شده ساب و براقیت بسیارخوبی به خود بگیرد، به طوری که این سنگ انعکاس نور بسیار زیبایی دارد و با وجود آنالیز بسیار ممتاز جز سنگهای کریستال برتر ایران و دنیا محسوب میگردد. این سنگ به واسطه تراکم رنگهای طوسی و سیاه دسته بندی میگردد. با وجود زمینه روشن و کریستالی شکل، بسیار مناسب محیط های کم نور می باشد. براقیت و شفافیت بالا از مهم ترین ویژگی های آن است. ساینده این سنگ اگر ازجنس مرغوب باشد شفافیت آنرا چند برابرخواهد کرد.

برای مشاوره و خرید انواع سنگ با صنایع سنگ اورانوس اینجا کلیک نمایید .

سنگ چینی سفید الیگودرز نسبت به سایر سنگ های مشابه خارجی و داخلی هم از نظر کیفی و هم از نظر قیمت بسیار مناسب تر است . فورمچ آن زیبایی طبیعت را به خانه خود هدیه خواهید داد. سنگ پله و کف سازی سالن های مجلل نیز از دیگر کاربردهای آن است سنگ چینی سفید الیگودرز، نور و روشنایی بیشتری به محیط می بخشد و در محیط های کم نور گزینه خوبی است.از ویژگی های آن  می توان ،مقاومت سایشی زیاد، رنگ روشن و شفافیت بالا نام برد. سنگ چینی الیگودرز بدلیل تراکم بالا ساب پذیری بسیار خوبی دارد و استحکام زیاد و جذب آب پایین از دیگر ویژگی های بارز این سنگ است.

قیمت سنگ چینی الیگودرز به چه عواملی بستگی دارد ؟

قیمت این سنگ  به عوامل زیر بستگی دارد :

روشنی و یکدست بودن 

ضخامت و ابعاد 

کیفیت و نوع فرآوری 

سنگ چینی سفید الیگودرز معمولا بصورت اسلب فرآوری میگردد و به سایز دلخواه مشتری برش داده می شود. هر چه قدر سایز سنگ کوچکتر باشد قیمت آن کمتر است. همه این عوامل بر روی قیمت سنگ چینی سفید الیگودرز تاثیر دارد.این سنگ  بصورت کوپ (خام ) و فرآوری شده صادر می گردد